Parking za pomnikiem Figury Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej w Golęczewie

Parking za pomnikiem Figury Matki Boskiej Królowej Korony Polskiej w Golęczewie, zyskał dzisiaj nowy wygląd.

Ponieważ od dłuższego czasu problem parkingu w centrum Golęczewa, leżał na sercu nie tylko mieszkańcom ale i właścicielowi nieruchomości posesji graniczącej z parkingiem, postanowiłam, że jedną z pierwszych rzeczy, którymi się zajmę w mojej kadencji to będzie właśnie poprawienie bezpieczeństwa i estetyki tego miejsca. Od połowy kwietnia były prowadzone rozmowy z przedstawicielami urzędu Gminy i właścicielem nieruchomości graniczącym z parkingiem w zakresie obopólnego zadowolenia zarówno ze strony mieszkańców jak i właściciela nieruchomości. Skupiliśmy się zarówno na bezpieczeństwie jak i na estetyce wykonania.

Dzisiaj w godzinach rannych zakończyły się pracę, które są satysfakcjonujące zarówno dla mnie jaki i właściciela nieruchomości oraz mieszkańców użytkujących ten parking.  Różowe i pokrzywione przez parkujące samochody pachołki na skraju parkingu, zostały przez właściciela nieruchomości wyprostowane, pomalowane i połączone łańcuszkiem a odbojniki na ziemi zamontowane przez przedstawicieli UG, pozwolą użytkownikom parkingu na bezpieczne zatrzymanie się przed słupkami.

Bardzo dziękuje za życzliwość i chęć współpracy, której doświadczyłam przy tym przedsięwzięciu, poprzez kredyt zaufania otrzymanego od Rady Sołeckiej, Radnego ,środowiska szkolnego i przedstawicieli lokalnych organizacji a skończywszy na pomocnej dłoni najważniejszych osób przy tej inwestycji czyli przedstawicieli Referatu Komunalnego w Urzędzie Gminy Suchy Las i Pana Romana Gdańca właściciela nieruchomości.

Mam nadzieje, że mieszkańcy a także inni użytkownicy parkingu, poprzez prawidłowe jego użytkowanie będą dbać o zachowanie parkingu w takim stanie w jakim znajduję się dzisiaj. Dbajmy o to i szanujmy nawzajem swoją pracę .

Katarzyna Kachel
Sołtys Sołectwa Golęczewo