Monthly Archives: Wrzesień 2019

Wybory do Sejmu RP i do Senatu RP 13 października 2019 r.

Twój głos ma znaczenie!!!

Przyjdź i zagłosuj na kandydatów do Sejmu RP i do Senatu RP, bądź świadomym obywatelem.

Głosowanie w lokalach wyborczych odbywać się będzie 13 października 2019 r. w godzinach
od 7:00 do 21:00. Golęczewo jest 8 obwodem głosowania.

Wyborcy będą mogli głosować w świetlicy wiejskiej przy ul. Dworcowej 61 A, 62-001 Golęczewo (obok remizy strażackiej). Lokal jest dostosowany do potrzeb wyborców niepełnosprawnych, a w razie potrzeby przed świetlicą będzie można odpocząć na dwóch ławkach, które zostały zakupione z Funduszu Pobudzania Aktywności Obywatelskiej na rok 2019 i zamontowane tuż przed zebraniem wiejskim we wrześniu br.

Projekt zmiany Studium Gminy Suchy Las

Od środy 2. października 2019r. pod załączonym linkiem będzie można zapoznać się z projektem zmiany Studium Gminy Suchy Las wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Dyskusja nad studium odbędzie się 28. października (pon) w Urzędzie Gminy Suchy Las. Uwagi do projektu studium składać można w formie pisemnej do 27. listopada 2019r.

http://bip.suchylas.pl/285/obwieszczenia-zmiana-studium

Utrudnienia w dostępie do PSZOK w związku z budową ścieżki rowerowej

Zakład Gospodarki Komunalnej Suchy Las Sp. z o.o. informuje, że w dniach 23-28.09.2019 r. będą występowały utrudnienia z wjazdem na teren PSZOK w związku budową ścieżki rowerowej (przebiegającej również na wysokości bramy wjazdowej do PSZOK). W związku z powyższym uprzejmie sugerujemy, aby w miarę możliwości przełożyć wszelkie dostawy odpadów na przyszły tydzień. W imieniu własnym oraz wykonawcy robót drogowych dziękujemy za wyrozumiałość.
ZGK Suchy Las

http://zgksuchylas.eu/

Inwestycja GCI na terenie Golęczewa

Inwestycja GCI na terenie Golęczewa

We wrześniu spółka GCI zakończyła inwestycje położenia światłowodu w ul. Agrestowej, a do końca tego roku powinny się zakończyć inwestycje w ulicy: Bocznej, Polnej, Modrakowej, Kwiatowej (od ul. Polnej do Czereśniowej) i Dworcowej (od torów kolejowych w kierunku Szosy Poznańskiej).

Na stronie internetowej spółki GCI www.ipgo.pl  w zakładce „Zasięg sieci iPGO” znajduje się mapka ulic w gminie Suchy Las, w których już jest położony światłowód.

Mieszkańcy z ulic, przy których jest już położony światłowód mogą zawierać umowy, osobiście w Biurze Obsługi Abonenta w Suchym Lesie przy ul. Obornickiej 149(budynek, w którym znajduję się również ZGK).