Category Archives: Aktualności

Sezon Grzewczy – Niedozwolone zachowania

Straż Gminna informuje:

Sezon grzewczy zbliża się wielkimi krokami będzie to trudny rok, przypominamy spalanie tworzyw sztucznych, wszelkiego rodzaju wyrobów gumowych, płyt wiórowych w tym mebli jest Surowo Zabronione.

Każdorazowe podejrzenie spalania materiałów zabronionych można zgłaszać tel. 606 310 419

DBAJMY O TO CZYM ODDYCHAMY!!

Nieprawidłowe znaki w Golęczewie

Po raz pierwszy znaki z nieprawidłową nazwą naszej miejscowości pojawiły się w 2020 r. Na znakach zamiast GOLĘCZEWO pojawiło się GOŁĘCZEWO. Nieprawidłowość została zgłoszona do UG i znaki zostały wymienione. Jednak w ostatnim czasie pojawiają się sygnały od mieszkańców, że ponownie w Golęczewie pojawiły się znaki z nazwą miejscowością GOŁĘCZEWO.

W związku z tym, zwracam się z prośbą do mieszkańców Golęczewa o sprawdzenie na swoich ulicach tabliczek z nazwami ulic i nazwą miejscowości. W przypadku nieprawidłowości proszę o informacje poprzez SMS, telefon (792-030-980), Messenger (Sołectwo Golęczewo) lub email ([email protected]), najlepiej ze zdjęciem i opisem lokalizacji.

Znaki musza być jak najszybciej wymienione.

Na dzień dzisiejszy wiem o nieprawidłowych znakach przy ul. Strażackiej i ul. Oświatowej od strony ul. Bocznej.

 

Uwaga!! zajęcia gimnastyczne.

W związku z zebraniem wiejskim w dniu 12.09.2022 r., zajęcia gimnastyczne, które odbywają się w świetlicy wiejskiej co poniedziałek, zostały wyjątkowo przeniesione na czwartek 15.09.2022 r.

W sprawie zajęć można kontaktować się z Panią Julią Stuper 669 465 708.

Zapraszamy nowe osoby na zajęcia.

Obwieszczenia – budowa budynku produkcyjno-magazynowego z zapleczem socjalno-biurowym z infrastrukturą drogową i techniczną firmy DIMARK Manufacture SA na działce nr 425/49, obręb Golęczewo, gmina Suchy Las

– obwieszczenie – zaznamiające strony postępowania z treścią wydanej decyzji oraz przysługującym im prawie wniesienia odwołania od decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pn.: „budowa budynku produkcyjno-magazynowego z zapleczem socjalno-biurowym z infrastrukturą drogową i techniczną firmy DIMARK Manufacture SA na działce nr 425/49, obręb Golęczewo, gmina Suchy Las”,

– obwieszczenie – podające do publicznej wiadomości informacji o wydanej decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pn.: „budowa budynku produkcyjno-magazynowego z zapleczem socjalno-biurowym z infrastrukturą drogową i techniczną firmy DIMARK Manufacture SA na działce nr 425/49, obręb Golęczewo, gmina Suchy Las”.

Pobierz (PDF, Unknown)

Paczkomaty na parkingu dworca PKP

Wielokrotnie zgłaszacie Państwo, że jesteście zainteresowani paczkomatami na parkingu dworca PKP, poniżej link w który wystarczy kliknąć, być może już niedługo paczkomat Inpost się tam pojawi.

Paczkomat na parkingu dworca PKP w Golęczewie

Jednocześnie informuje, że w związku z zapytaniem UG,  parking na dworcu PKP w Golęczewie zgłosiłam również jako lokalizacje dla posadowienia paczkomatu sieci AliExpress.