Serdecznie zapraszamy na kolejny Świąteczny Kiermasz w Golęczewie.
Kiermasz odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 16 grudnia, od godz. 16.30 na dziedzińcu szkolnym.
Liczymy na wspaniałą frekwencję!!!
Zamieszczamy prezentację ze skróconymi danymi dotyczącymi w/w inwestycji.
ZEBRANIE WIEJSKIE
Informuję, że w dniu 07 września 2016r. o godz. 18.00 w świetlicy wiejskiej w Golęczewie odbędzie się zebranie wiejskie, na które mam przyjemność zaprosić mieszkańców Golęczewa.
Zebranie odbędzie się z udziałem Wójta Gminy Suchy Las oraz zaproszonych gości.
Porządek zebrania jest następujący:
– rozpoczęcie inwestycji przebudowy ulicy Tysiąclecia wraz z kanalizacją i całą infrastrukturą.
– przedstawienie przebiegu realizacji
powstania nowej placówki oświatowej.
Zebranie zakończą wolne głosy i wnioski mieszkańców.
Sołtys wsi Golęczewo
Przemysław Majkowski
Załączamy informację Urzędu Gminy dotyczącą wyboru wykonawcy przebudowy ulicy Tysiąclecia w Golęczewie.
Pobierz:
18. czerwca odbyła się zasadnicza część obchodów Dni Gminy, w tym roku wzbogacone o stoiska poszczególnych jednostek pomocniczych. Golęczewo zaprezentowało się w barwnym namiocie ustrojonym papierowymi kwiatami wykonanymi przez przez członkinie KWG GolęczeWianki, kosze kwietne od Pani Małgorzaty Gocałek oraz kwiaty cięte z łąk i przydomowych ogródków.
Tuż obok stanęły zabytkowe pojazdy Państwa Walkowiaków które w połączeniu z tegoroczną ambasadorką Kasią Bogacką przyciągały wzrok przechodniów.
Również Stowarzyszenie Golęczewian miało udział w promocji naszej wsi, prezentując dotychczasowe publikacje.
Barwne wieńce plecione przez GolęczeWianki, lub rzadziej przez uczestników imprezy, cieszyły się niesłabnącym zainteresowaniem do czasu, kiedy w dzbanach skończyły się kwiaty i dodatki.
W ramach przeprowadzonego przez LGD Kraina Trzech Rzek konkursu na najlepszy placek drożdżowy zajęliśmy 3 miejsce otrzymując w nagrodę 200 zł na działalność sołecką.
Najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych , wszelkiej obfitości na świątecznym stole, pogody ducha,smacznego jajka ,dobrego i aktywnego wypoczynku wiosennego spojrzenia na najbliższe dni,oraz więcej optymizmu. Życzy Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Golęczewo.