Sanktuarium p.w. Narodzenia NMP w Sobocie oraz Gminny Ośrodek Kultury sąsiedniej Rokietnicy zapraszają na IV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek Sobota 2014
, który odbędzie się 6 stycznia 2014 r. w Sanktuarium w Sobocie – golęczewskiej parafii.
Laureatów poznamy podczas uroczystej gali o godz. 20.00, którą uświetni koncert z udziałem Zbigniewa Wodeckiego oraz laureatów. Wstęp wolny.

![okienko_segregacja[1]](https://solectwogoleczewo.suchylas.pl/wp-content/uploads/2013/10/okienko_segregacja1.jpg)
