Już jutro Dni Gminy Suchy Las!!!

Wszystkie Sołectwa i Osiedla otrzymały na tę okoliczność fragment herbu Suchego Lasu do wykończenia, nam przypadł do wykonania prawy górny fragment. We wtorek spotkałam się z przedstawicielami Rady Sołeckiej, tj. Mariuszem Baranowskim, Basią Dudzik, Małgosią Kaźmierowską, Małgosią Stańko oraz mieszkańcami Szymonem i Anią Sroka i przystąpiliśmy do jego wykończenia. Projekt wykonaliśmy a do jego realizacji, wykorzystaliśmy serwetki z których wykonane zostały różyczki (dzięki Basia za pomysł 👍), guziki, tasiemkę, flausz, arkusze papierowe i gorący klej. Poniżej efekt pracy.

Drugim “zadaniem” jakie otrzymaliśmy to zaprezentowanie swojego Sołectwa/Osiedla podczas śpiewania piosenki przez MEZO o godz. 19 pod sceną w Suchym Lesie, dlatego w tym samym dniu przygotowaliśmy również transparenty z napisem Golęczewo. Dziękuje Oli Hędrzak za wsparcie awaryjne. Na jutro zabezpieczyliśmy również gwizdki, które pozyskaliśmy dzięki naszym mieszkańcom Panu Markowi i sponsorowi Pani Małgorzacie.

Dziękuje wszystkim za poświęcony czas, chęci do pracy i pomoc oraz za guziki przynoszone do mnie i do sklepu.

Czekamy jutro na Was pod sceną po prawej stronie parę minut przed godz. 19.00. Przynieście ze sobą grzechotki, klekotki, czapki, szale i kapelusze w kolorach narodowych, załóżcie białe, czerwone lub z napisem Golęczewo koszulki, a przede wszystkim zabierzcie ze sobą dobry humor. 😁

Hasło jutrzejszego dnia to:

GOLĘCZEWO RAJ NA ZIEMI I NIKT TEGO NAM NIE ZMIENI

Do zobaczenia jutro po sceną
Katarzyna Kachel
Sołtys Sołectwa Golęczewo