Poszukiwany sprawca zdarzenia na ul. Dworcowej

EDIT: Akcja zakończona – sprawca jest znany. Przyznał się i pokryje wszystkie koszty kolizji drogowej. Serdecznie dziękuję mieszkańcom za szybką reakcję i przegląd swoich kamer.

—————————————————————————————————————————————-

Minionej nocy z 17. na 18. października między godziną 21:30 a 5:30 kierowca samochodu (prawdopodobnie osobowego) zniszczył tablicę ogłoszeń znajdującą się naprzeciwko sklepu na ul. Dworcowej. Ślady wskazują, że samochód przyjechał/oddalił się ulicą Dworcową. Ta gablota została wykonana z budżetu sołectwa za ok. 8-9 tys. zł. Nie mamy pieniędzy w budżecie na wykonanie nowej gabloty.

Proszę wszystkich mieszkańców, zarówno ulicy Dworcowej, jak i wszystkich ulic wyjazdowych z Golęczewa, którzy mają monitoring na swoich posesjach, o sprawdzenie nagrań z minionej nocy. Zniszczenia są na tyle poważne, że samochód powinien być przynajmniej częściowo uszkodzony.

Jeżeli ktoś posiada informacje o sprawcy zdarzenia, może je przekazać Pani Sołtys (tel. 792 03 09 80), dzielnicowemu (tel. 61 841 30 10, patrol 698 084 696), lub napisać na fanpage’u Sołectwa.